Екскурсії

Вперше в Одесі? Тоді Вам точно необхідна допомога в осягненні культури і настрою самобутнього міста на півдні України. Geneva Resort Hotel пропонує своїм гостям незвичайні екскурсії по південній столиці. Ми організуємо тур від готелю Geneva Resort всім, хто хоче побачити місто з іншого боку. Дійсно незабутній настрій забезпечено!

Ви можете замовити екскурсії від готелю Geneva Resort за будь-яким настроем та бажанням. Екскурсоводи відкриють Вам зовсім інший світ, який сховався в затишних вуличках Одеси: кримінальне минуле південної Пальміри, катакомби і захоплюючу подорож по всіх визначних пам’яток міста. Ми знаємо, як зробити знайомство з Одесою незабутнім!

А Ви бачили катакомби?

Одеські катакомби – це підземний світ, який розкинувся під вируючим життям містом. Що говорити про туристів, якщо більшість місцевих жителів не підозрюють про такий скарб південній столиці України! А ми пропонуємо Вам замовити екскурсію, яка дозволить Вам зануритися в світ незвіданого. Катакомби розкинулися на цілих 2,5 тисячі кілометрів під землею! Для порівняння – всесвітньо відомі римські і паризькі довжиною всього лише кілька сотень метрів. Самостійно в підземний світ міста відправлятися ми Вам не радимо: в такій тривалій подорожі можна і загубитися! Тим більше – це ж Одеса!

А ось з нашими досвідченими екскурсоводами ви пройдете тільки за тими маршрутами, які пройдені сотнями туристів до Вас. Після такого досвіду Вам точно буде що розповісти своїм друзям і навіть місцевим одеситам!

Дізнайтеся про кримінальне минуле Одеси

Ні для кого не секрет, що це місто просочене бандитською романтикою. Якщо Вам набридли або в принципі не цікаві звичайні оглядові екскурсії, то такий погляд на архітектуру та історію міста точно Вам сподобається. Хочете побачити район, де народився легендарний Мішка Япончик? Може бути, Вам цікаво, де відбувалися найгучніші злочини Одеси, як жив свого часу бандитський квартал міста? Не бійтеся – сьогодні подорож по ним абсолютно безпечна. Поспішайте із замовленням пішої екскурсії від готелю Geneva Resort – це дійсно те, що ви чекали так довго!

Оглядові екскурсії

Також від готелю Ви можете замовити цікаві екскурсії по визначних пам’ятках міста: добре відомим і давно забутим. Екскурсоводи запропонують Вам також зануритися в єврейське минуле міста, побродити по тихих вуличках і побачити воістину прекрасні шедеври архітектури.

Одеса чекає на Вас!