Доставка цветов

Замовлення і доставка квітів в готель і в будь-яку точку міста.
Порадуйте Ваших Близьких і Улюблених розкішними букетами і свіжими зрізаними спеціально для Вас квітами.

Не існує більш романтичного способу зізнатися в щирих почуттях, ніж подарувати ніжний і красивий букет квітів. Якщо Вам пощастило побувати в Одесі, Ви точно знаєте, що таке романтичний настрій! Якщо Вас охопили почуття, і Ви не знаєте, як зізнатися другій половинці в коханні, як привітати колегу або подругу з днем народження, як віддячити людини за допомогу – доставка квітів прямо від готелю допоможе вирішити проблему.

Ви можете вибрати ідеальний букет і замовити послугу доставки квітів від готелю Geneva Resort або в номер гостя. Ми не тільки зможемо доставити радість, а й підкажемо з правильним вибором складових букета. З нами приємно робити подарунки!

Як вибрати квіти

Підібрати букет – ціле мистецтво. Як не дивно, навіть тут є своя мода. Сьогодні в моді компактні букети з використанням незвичайного декору: бавовни, польових квітів і рослин. Грамотно складений флористом букет простоїть дійсно довго і буде виглядати, як справжня картина живописця. Замовляючи доставку квітів від готелю Geneva Resort, Ви можете бути впевнені в тому, що зовнішній вигляд квітів підкорить обраницю або приємно здивує колегу.

Зверніть увагу на самі квіти, які також говорять дуже багато про ваше ставлення до адресата. Ось що значать найпопулярніші рослини в композиції:

  1. Значення троянди залежить від її кольору. Для коханої краще замовити доставку квітів яскравого червоного кольору, матері можна показати турботу білими квітами або жовтими трояндами. Фантазійні букети з квітами незвичайного кольору сьогодні використовуються рідко. Трендовий букет – це маленькі китайські троянди у вигляді невеликої гілки з маленькими бутонами, ідеально підійдуть юній дівчині.
  2. Тюльпани дарують в якості вираження симпатії і визнання. Доставка квітів не залежить від сезону – знайдемо тюльпани і в мороз!
  3. Чоловікам можна дарувати гіацинти, гвоздики або іриси. Останні взагалі вважаються універсальними квітами. Сильній половині прийнято вибирати букети на довгій ніжці.
  4. Юним особам також прийнято дарувати не розпустилися півонії, які символізують ніжність і щирість почуттів. До речі, ці квіти сьогодні теж в тренді серед флористів.

Співробітники готелю Geneva Resort допоможуть організувати свято близькій людині, вашій половинці або колезі. Ми запропонуємо Вам цікаві скромні букети або дійсно розкішні композиції, які запам’ятає вся Одеса. Для доставки радості і замовлення варто тільки зателефонувати на ресепшн.