Яхти

Запрошуємо Вас здійснити захоплюючу прогулянку вздовж узбережжя Чорного моря.

Вас чекає прекрасна, сучасна, з усіма зручностями, клубна яхта-катамаран на компанію до 12 осіб. Ви можете орендувати всю яхту цілком, а так само приєднатися до групових прогулянок, сплативши вартість за одну людину. Всю детальну інформацію Ви можете отримати на рецепції готелю.

Ми можемо запропонувати Вам такі екскурсії:

1. Прогулянка уздовж узбережжя Одеси до пляжів Ланжерон, Дельфін, Отрада, Аркадія і Великий Фонтан.

2. Організація риболовлі.

3. Похід на Тендровую косу з висадкою на берег і смачними шашликами.

Відпочинок на яхті – це вибір тих, хто не звик ніжитися на сонечку на найпопулярніших чорноморських пляжах. В готелі Geneva Resort знають, як гості південної столиці люблять активний і оригінальний відпочинок. Ми пропонуємо захоплюючі екскурсії на яхті від готелю Geneva Resort, які покажуть чорноморське узбережжя не гірше Лазурного берега!

Якщо Ви приїхали до Одеси, але в перші кілька днів уже побачили всі популярні пам’ятки, подивилися на Дюка, сходили в оперний театр, побували на всіх пляжах, то яхта – це дійсно те, що Вам потрібно! Наші екскурсії на яхті по узбережжю включають не тільки продуманий маршрут повз найпопулярніших і розкішних пляжів міста, але ще і розважальну програму на вимогу клієнта. Ми можемо організувати такі види дозвілля.

Меню від шефа

Якщо Ви запланували довгу екскурсію на яхті по чорноморському узбережжю, то варто продумати меню. Ми пропонуємо Вам окремо замовити харчування від нашого шеф-кухаря. Кращі страви одеської кухні, підібрані під переваги гостя – що ще потрібно для ідеального відпочинку? Вартість харчування під час екскурсії обговорюється з менеджером окремо.

Риболовля

Одеса – це, перш за все, приморське місто. Який чоловік зможе вийти у відкрите море і не порибалити? При бажанні, ми доставимо всі рибальські снасті та необхідне спорядження для організації незабутньої морської риболовлі. При хорошому улові Ваша риба може бути приготовлена ​​прямо на палубі!

Водні розваги

Любителям активного відпочинку може бути нудно відпочивати просто на палубі. Тому ми пропонуємо орендувати скутер і розсікати хвилі Чорного моря! Такий відпочинок точно залишиться у Вас в пам’яті!

Ви можете відправитися в затишне подорож з невеликою компанією, або влаштувати на борту гучну вечірку? Не проблема! Від готелю Geneva Resort ми пропонуємо Вам орендувати яхту місткістю до 12 осіб. Бажання гостя – закон. Тим більше, коли бажання легко здійсненні.